Szorowarki jednotarczowe karcher, które pracują cicho i precyzyjnie

przez | 6 sierpnia 2021

Karcher szorowarka jednotarczowa jest to wysokiej klasy urządzenie, które nadaje się do czyszczenia wszystkich rodzajów powierzchni. Sprzęt ten działa niezwykle cicho, precyzyjnie i bardzo efektywnie. Wyróżnia się on solidną budową oraz różnorodnymi zastosowaniami. Urządzenie to nadaje się do likwidacji kurzu i brudu także z trudno dostępnych miejsc oraz ciasnych pomieszczeń.

Szorowarka niezastąpiona przy profesjonalnych pracach

Szorowarki jednotarczowe karcher wyposażone są w regulowane dysze spryskujące. Charakteryzuje je krótki czas wysychania, mają one dobre parametry czyszczenia. Idealnie dozują one wodę oraz środki czyszczące, nie pozostawiają tym samym mokrych miejsc. Sprzęt ten wyróżnia się zasilaniem sieciowym, dzięki długiemu okablowaniu można dotrzeć do każdego pomieszczenia. Urządzenie nadaje się do profesjonalnych prac.

Urządzenie do czyszczenia każdego rodzaju podłóg

Szorowarki jednotarczowe karcher pracują precyzyjnie i dokładnie. Ruch rotacyjno-orbitalny zachowuje podłogę czystą i lśniącą. Sprzęt ten nadaje się do paneli, płytek ceramicznych, podłóg laminowanych i drewnianych. Co ważne, urządzenie nie rysuje parkietu lecz je dokładnie czyści. Szorowarka jest tania w eksploatacji a przy tym bardzo efektywna. Wyposażona jest ona w zbiornik czyszczący oraz talerz napędowy.