Skuteczny i wydajny płyn do naczyń niezastąpiony w branży gastronomicznej

przez | 18 października 2021

W kwestii zachowania perfekcyjnej czystości w kuchni ważną rolę odgrywa dobry płyn do mycia naczyń. Skutecznie eliminuje on brud z powierzchni naczyń, szklanek, sztućców, garnków oraz zastawy stołowej. Pomaga również w uporaniu się z nieestetycznie wyglądającymi smugami. Wydajny produkt przydaje się w gastronomii oraz domowej kuchni.

Profesjonalne płyny do mycia, które wyróżniają się skoncentrowaną formułą

Płyn do naczyń o skoncentrowanej formule skutecznie eliminuje osad oraz smugi ze szklanych powierzchni. Skuteczni radzi sobie on także z tworzywem sztucznym oraz plastikowymi elementami i powierzchniami. Na szczególną uwagę zasługuje płyn Purox, który wyposażony jest w wygodny dozownik, ułatwiający nalewanie środka do zlewu. Usuwa on tłuszcz, oleje, suche resztki jedzenia, a także zacieki po kawie oraz herbacie. Wśród nut zapachowych popularnych płynów do naczyń można wyróżnić między innymi:

  • rumianek,
  • miętę,
  • cytrynę,
  • granat.

Produkty do czyszczenia naczyń, które są łagodne dla skóry

Produkty do czyszczenia naczyń nie podrażniają skóry, co stanowi niewątpliwy atut. W ich składzie znajdują się aktywne substancje, które świetnie radzą sobie z brudnymi szklankami, sztućcami oraz naczyniami. Można ich z powodzeniem używać między innymi do czyszczenia spalonych patelni oraz tłustych naczyń. W ramach informacji warto wiedzieć, że zaledwie 5 ml płynu wystarcza na 5 litrów mycia. Taką wydajność i skuteczność w myciu zapewnia płyn od dr.prakti. Znajduje się on w małych, poręcznych i dużych, ekonomicznych opakowaniach.