Kompaktowe słoje do przechowywania przetworów

przez | 16 października 2021

Słoiczki na przetwory stanowią obowiązkowe must have wyposażenia każdej kuchni w domu i mieszkaniu. Bardzo dużą popularnością cieszą się małe akcesoria szklane jak i również duże słoje o pojemności jednego litra. Wyżej wymienione akcesoria kuchenne idealnie nadaje się do przechowywania i marynowania przetworów z owoców oraz warzyw. Opcjonalnie mogą one służyć do przechowywania produktów sypkich, cukru, kawy lub herbaty. Można w nich przechowywać także drobiazgi, elegancką biżuterię bądź pierścionki.

Słoiczki na przetwory cenione za walory użytkowe oraz wizualne

słoiczki na przetwory

Na szczególną uwagę zasługują słoiczki na przetwory, które zaprojektowane są z wysokiej jakości szkła. Posiadają one tłoczone logo marki, które umieszczone jest na przedniej stronie naczynia. Wyposażone w charakterystyczną pokrywkę ze stalowymi klipsami, są bardzo funkcjonalne i uniwersalne. Posiadają często gumową uszczelkę, dzięki której można mieć pewność, że produkty będą utrzymane w higienicznej świeżości, bez dostępu powietrza i wilgoci. Kompaktowe słoiczki cenione są nie tylko za walory użytkowe ale również te ozdobne. Mogą stanowić doskonałą ozdobę aneksu kuchennego, jadalni oraz salonu. Można je umieścić na półce w widocznym miejscu. Mogą one stanowić również nietuzinkowy prezent dla bliskich.

Akcesoria kuchenne zaprojektowane z transparentnego szkła – modne i praktyczne

Szklane słoje nadają się do mycia w zmywarce, co stanowi dużą zaletę. Akcesoria kuchenne cenione są w szczególności za proste formy, uniwersalną kolorystykę oraz użyteczność. Słoje zaprojektowane są z transparentnego szkła, mają one klasyczny okrągły kształt lub kwadratowy. Ciekawie w kuchni prezentują się także akcesoria w kształcie butelki, wyglądają one oryginalnie i nietuzinkowo. Są one zamykane za pomocą stalowych klipsów bądź metalowych zakrętek. Te elementy kuchenne są wielokrotnego użytku, co stanowi dużą zaletę. Mają wszechstronne zastosowania, zatem każda gospodyni powinna je mieć w swoim zapleczu kuchennym.